Kosmetyki i Suplementy

Osiągnięcie zdrowia i pięknego wyglądu wymaga stosowania terapii komplementarnej. Ważne jest nie tylko działanie od zewnątrz (w postaci profesjonalnych zabiegów na ciało i na twarz, stosowania odpowiednich kosmetyków itp.), ale także działanie od wewnątrz, czyli dostarczanie organizmowi niezbędnych składników, których może brakować w codziennej diecie.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości preparaty kosmetyczne oraz naturalne suplementy diety, które pozwolą zachować zdrowie oraz naturalne piękno.

 

LARENS - NAJSKUTECZNIEJSZE PREPARATY ANTI-AGING NA ŚWIECIE

 

Któż z nas nie chciałby wstrzymać wskazówki zegara biologicznego i jak najdłużej zachować piękny i młody wygląd? Dzięki firmie WellU, która stworzyła kosmeceutyki Larens, jest to możliwe. Za sprawą wieloletnich badań, unikalnej recepturze i wykorzystaniu jedynie naturalnych, starannie dobieranych składników udało się stworzyć preparaty antystarzeniowe, uważane za najskuteczniejsze na świecie.

Jednym z podstawowych objawów starzenia się skóry jest utrata nawilżenia spowodowana zmniejszeniem zdolności do wiązania wody. Niebezpiecznym wrogiem skóry jest także zwolnienie, wraz z upływem lat, procesów odnowy naszego naturalnego kolagenu, który odpowiada za utrzymanie jędrności, sprężystości naszej skóry, nawilża ją, a także warunkuje procesy regeneracyjne.

Kosmeceutyki Larens są to preparaty oparte na unikalnej recepturze BIOPEPTIDE COMPLEX oraz wodzie NUTRIVI. Dzięki zawartemu w preparatach kompleksowi naturalnych, biologicznie aktywnych peptydów, pozyskiwanych ze ściśle wyselekcjonowanych gatunków ryb, skóra zostaje zregenerowana, odżywiona, pobudzane są procesy naprawcze w organizmie oraz produkcja naturalnego kolagenu.

 

 

Stosując preparaty Larens uzyskujemy następujące efekty:

- Widoczna poprawa wyglądu i kondycji skóry;

- Intensywne, długotrwale utrzymujące się nawilżenie skóry;

- Silne odżywienie skóry;

- Tworzenie bariery ochronnej przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi;

- Spowolnienie procesów starzeniowych skóry, wypłycenie zmarszczek;

- Skuteczne zwalczanie niedoskonałości skórnych (trądzik, podrażnienia);

- Przyspiesza procesy naprawcze skóry silnie ją regenerując;

- Widoczna poprawa wyglądu i kondycji skóry;

- Transportowanie składników odżywczych w głębsze warstwy skóry;

- Wzmocnienie włosów;

- Łagodzenie podrażnień;

- Poprawa regulacji gospodarki hydro-lipidowej i funkcji ochronnych skóry.

 

W naszym Gabinecie pracujemy na kosmeceutykach z linii Larens Professional Line, dostępnej jedynie dla profesjonalistów. Zabiegi wykonywane przy użyciu preparatów Larens dają efekt silnego nawilżenia oraz ujędrnienia. Skóra jest rozjaśniona, pełna blasku, poprawia się  jej napięcie  oraz owal twarzy.

W celu podtrzymania efektów zabiegów przeprowadzonych w gabinecie kosmetologicznym oferujemy Państwu kosmeceutyki Larens przeznaczone do pielęgnacji domowej.

 

Utrzymanie dobrej kondycji naszej skóry, osiągnięcie pięknego wyglądu oraz zachowanie zdrowia uzależnione jest nie tylko od pielęgnacji od zewnątrz, bardzo istotne jest, aby zatroszczyć się o właściwą dietę oraz dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

Rozwój cywilizacyjny, stres, stale pogarszający się stan środowiska naturalnego, w którym żyjemy w negatywny sposób wpływa na nasze zdrowie i jakość pożywienia, które codziennie dostarczamy do organizmu. W obecnych czasach nasza dieta uboga jest w wiele mikro i makroelementów istotnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W związku z tym, by cieszyć się pełnią życia i dobrym zdrowiem musimy uzupełniać codzienne posiłki o substancje odżywcze w postaci suplementów. Należy jednak pamiętać, aby sięgać jedynie po preparaty naturalne.

WellU czerpiąc z natury opracowało gamę produktów pozwalających naszemu organizmowi powrócić do naturalnej równowagi. Stosowane jako uzupełnienie codziennej diety dostarczają wszelkich niezbędnych składników. Nutraceutyki WellU wyróżniają się nie tylko za sprawą naturalnych składników, ale również dzięki odpowiedniej ich kompozycji, pozwalającej człowiekowi w pełni korzystać z dobrodziejstw natury.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie naszego sklepu:

www.esteederi.wellu.eu

Odpowiedź na wszelkie pytania oraz pomoc w doborze preparatów odpowiednich do indywidualnych potrzeb uzyskają Państwo odwiedzając osobiści nasz Gabinet.

Facebook

Estee Deri